Haber

Yol Bakım Ekibinden gece vardiyası

Büyükşehir Belediyesi Yol Bakım Ekibi, mesai saatleri dışında yaya ve araç trafiğini aksatmamak için gece geç saatlere kadar çalışıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, yaya ve araç trafiğini aksatmamak için mesai saatleri dışında gece geç saatlere kadar çalışıyor. Başiskele Vezirçiftliği Fakülte Caddesi’nde ilk olarak asfalt kazıma işlemi ile zemin düzeltildi. Daha sonra caddeyi asfaltlayan Büyükşehir Yol Bakım Ekibi trafiği aksatmamak adına gece geç saatlere kadar üst yapı çalışmalarını tamamlayarak yolu rahat hale getirerek vatandaşların kullanımına sundu.

 

HIZLI VE PRATİK ÇÖZÜMLER

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Bakım Ekibi, hızlı ve etkin müdahalelerle, şehir genelinde bakım, onarım ve imalat çalışmalarıyla en ufak bir aksamaya yol açmadan sorunu gideriyor. Yollarda iklim şartlarından veya ağır tonajlı araç geçişlerinden dolayı oluşan deformasyonlar hızlı müdahale ile onarılır. Yol Bakım Ekibi, şehir genelinde ana arterler, bulvar ve caddeler, köy yolları ve kaldırımlarda bakım ve onarım çalışmalarını yaya ve araç trafiğini aksatmadan hızlı, aktif ve pratik çalışmalarla gerçekleştiriyor.

 

İSTEK VE ŞİKAYETLER

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Bakım Ekibi, 153 Davet Merkezi’ne vatandaşlardan gelen talep ve şikayetler sonrasında ana arterler, cadde ve bulvarlar, köy yolları veya kaldırımlardaki bozulma ve aşınmalara hızlı bir şekilde müdahale ederek analizlerini yapıyor, Büyükşehir Polis ve Fen İşleri ekiplerinin tespitlerinin yanı sıra. getiriyor. Yayalara ve araçlara zarar vermemek için yollardaki kısmi bozulmalar trimer kazısı ile sıyrılıp daha sonra asfaltlanmakta ve sorun çözülmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-kumru.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu